Scarperia
  • Дамски обувки Melisa E
  • Дамски обувки Melisa E
  • Дамски обувки Melisa E
  • Дамски обувки Melisa E
  • Дамски обувки Melisa E
Дамски обувки Melisa EДамски обувки Melisa EДамски обувки Melisa EДамски обувки Melisa EДамски обувки Melisa E

Дамски обувки Melisa E

Спортно елегантен модел от естесвена кожа,хастар естествен материал.

Изберете размер

189,00 лв.

SKU: E590_bluebeigev

Марка: Scarperia

Категория: Ежедневни и спортни

Спортно елегантен модел от естесвена кожа,хастар естествен материал.Изключително удобен калъп.Олекотено ходило.Височина на тока 2,5см.Акцент синьо сиво ходило.

Размер на стелки в см.

36-23см,37-24см,38-24,5см,39-25см,40-25,5,41-26см

  • Изберете размер41